Nagrody i wyróżnienia

 

Podstawą sukcesu naszej firmy jest zaangażowanie pracowników, którzy wytrwale dążą do  zapewnienia klientom produktów i  usług najwyższej jakości. Bierzemy czynny udział w branżowych konkursach i plebiscytach. Jesteśmy dumni ze wszystkich nagród i wyróżnień przyznanych nam przez różnorodne organizacje. Poniżej prezentujemy najważniejsze wyróżnienia otrzymane w ostatnim czasie:

 

Ironpack w Forbes

 

„W temacie opakowań jesteśmy silnym graczem.” - Oliwia Niezabitowska, Prezes Zarządu IronPack. We wrześniowym wydaniu miesięcznika Forbes Polska opowiadała o drodze na szczyt w branży opakowań.

Pojawiając się na rynku, firma dokonała przetasowania wśród dotychczasowych liderów. Firma Ironpack jest efektem trzypokoleniowego, rodzinnego doświadczenia w branży opakowań. Sukcesorką i założycielką marki jest Oliwia Niezabitowska, która stawiała pierwsze kroki w przedsiębiorstwie swojego ojca - Sławomira Niezabitowskiego, mając 17 lat.

Innowacyjne pomysły sprawiły, że Ironpack szybko rozpoczął marsz na szczyt branży e-commerce. Każdego roku firma notuje rekordowe wzrosty. Jednym z czynników, jaki miał wpływ na szybki rozwój, była pandemia koronawirusa, która przyczyniła się do zmian w zwyczajach zakupowych konsumentów. Klienci znacznie częściej zaczęli wybierać sklepy internetowe z uwagi na bezpieczeństwo, a także terminowość i wysoką jakość oferowanych usług. Dzięki temu marka osiągnęła poziom 50 milionów złotych obrotu i jest już obecna na 18 rynkach europejskich.

Celami strategicznymi Ironpack są m.in. utrzymanie pozycji lidera w branży e-commerce oraz przeniesienie sukcesu z polskiego rynku na rynki zagraniczne. Stosujemy efektywne systemy rozwoju, zarządzania oraz motywowania pracowników na fundamencie biznesu rodzinnego. Każdy z członków naszego zespołu ma realny wpływ na stosowane rozwiązania i rozwój firmy. Uczestnictwo pracowników w licznych szkoleniach, czynny udział w branżowych konkursach, plebiscytach i targach umacniają markę i sprawiają, że firma ma apetyt na więcej.”

 

 

Ironpack złote orły handlu

Plebiscyt Orły Handlu wyłania tych przedsiębiorców, którzy wyróżniają się najwyższą jakością świadczonych usług na polskim rynku. Aby wyłonić wyłącznie najlepszych z branży na rynku, przebadano ponad 258 tysięcy firm. Już w pierwszym etapie odrzuconych zostało ponad 209.5 tysiąca z nich. Potwierdza to świetną pozycję naszej firmy na tle konkurencji, ale również sympatię i zaufanie Klientów, które zaskarbiliśmy sobie naszą codzienną pracą. Żadna z firm biorących udział w plebiscycie nie miała możliwości wpływu na wyniki czy wcześniejszego przygotowania się do poddania weryfikacji. W tej klasyfikacji otrzymaliśmy 9.8 punktów, co na tle innych firm w kraju stanowi znakomity wynik. Tym samym z przyjemnością informujemy, że zdobyliśmy tytuł: Laureata Złotych ORŁÓW. Jednocześnie chcemy zwrócić uwagę na fakt, że wyróżnienie to zostało przyznane wąskiemu gronu. Jedynie firmy o najwyższych ocenach w kraju mogą się nim poszczycić.

 

 Ironpack lider opinii klientów 

Lider Opinii Klientów nie jest kolejnym dyplomem, który może bez problemu kupić każda firma bez względu na poziom jakości. Tylko wybrane firmy, ze średnią ważoną wszystkich ocen z najważniejszych portali internetowych minimum 4,5 (w skali od 1 do 5), mogą liczyć na zakwalifikowanie do programu. Oprócz usług, certyfikuje również produkty - na podstawie tych samych kryteriów, analizując różne źródła opinii. Certyfikat Lidera Opinii to prestiż i uznanie w oczach Klientów. Misją Instytutu jest dostarczanie Klientom wiarygodnych informacji dotyczących poziomu satysfakcji z oferowanych usług lub towarów.

 

Ironpack sklep prokonsumencki

Sklep Prokonsumencki, działamy prokonsumencko! Nasz sklep internetowy został pozytywnie zweryfikowany pod kątem ochrony praw konsumenta przez serwis prokonsumencki.pl. Przestrzegamy Twoich praw związanych z reklamacją towaru i prawem do odstąpienia umowy. Posiadamy certyfikat i podajemy się kontroli aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo zakupów. 

Ironpack Perła Biznesu

Polska Perła Biznesu to organizowany przez redakcję Biznes Arena oraz Polski Instytut Promocji Biznesu, konkurs dla najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w Polsce. Bazuje on na najbardziej obiektywnych kryteriach, tj. wynikach finansowych. W 2022 roku otrzymaliśmy Perłę Biznesu. To prestiżowa nagroda, którą przyznaje się tylko nielicznym markom, posiadającym nieskazitelną opinię w internecie oraz wśród swoich klientów.

 

 

 

Pragniemy z radością poinformować, że zostaliśmy laureatami prestiżowej nagrody Orły Handlu 2021, 2022 oraz 2023. To dla nas ogromne wyróżnienie – znaleźliśmy się wśród najlepszych firm działających w Polsce. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach. To wyjątkowy konkurs, w którym kapitułą oceniającą są klienci. To Państwa oceny umieszczone na portalach takich jak: Google, Panorama firm, Facebook, PKT, czy ZUMI zostają przyporządkowane do poszczególnych firm. Warto zwrócić uwagę, że wyróżnienie jest efektem naszej ciężkiej, systematycznej pracy, którą dostrzegają nasi zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat firmy Ironpack. To dla nas bardzo ważna informacja zwrotna, poświadczająca, że podejmowane przez nas działania spotykają się z uznaniem klientów. Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by utrzymać wysoką jakość produktów i obsługi.

 

Nasze certyfikaty:

Ironpack certyfikat d2w

Zawartość dodatków oksybiodegradujących (d2w) w naszych produktach neutralizuje ich szkodliwy wpływ na środowisko. Dodatki d2w skracają zarówno czas, w jakim produkt się rozkłada, jak i wpływ wywierany na środowisko przez chemiczną i fizyczną strukturę śmieci - gdyby z jakiegoś powodu nie zostały poddane recyklingowi i trafiły do środowiska naturalnego.

Ironpack nagrody i wyróżnienia
Ironpack nagrody i wyróżnienia
Ironpack nagrody i wyróżnienia
Ironpack nagrody i wyróżnienia
Ironpack nagrody i wyróżnienia

 

W 2021 roku braliśmy również udział w międzynarodowych targach Warsaw Pack, gdzie cieszyliśmy się dużą popularnością wśród potencjalnych klientów.

Targi
Targi
Targi
Targi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl