Poznaj nas

 logo Ironpack

 

Witaj w sklepie Ironpack!


Priorytety naszych klientów, są naszymi priorytetami. Dlatego każdego dnia robimy wszystko, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania zorientowanych na klienta i opłacalnych rozwiązań w zakresie opakowań w konkurencyjnych cenach, bez ustępstw w zakresie jakości i wpływu na środowisko. Promujemy długoterminowe i trwałe partnerstwo z naszymi klientami, dostawcami i pracownikami. Obsługujemy zarówno klientów krajowych, jak i zagranicznych. Każdego dnia współpracujemy z największymi odbiorcami, producentami i dystrybutorami opakowań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy postrzegani jako solidny partner biznesowy. Naszym celem jest uczynienie branży e-commerce siłą napędową pozytywnych zmian.
 

Dlaczego my?


Chociaż strona ironpack.pl funkcjonuje od niedawna, nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży opakowaniowej. Po wielu latach sprzedaży na platformach e-handlu, w 2021 roku postawiliśmy na samodzielność i otworzyliśmy własny sklep internetowy. Ten kawałek miejsca w internecie zapewnia nam dużą swobodę działania i daje poczucie pełnej niezależności. Naszą wizją jest umocnienie wiodącej pozycji na rodzimym rynku oraz zdobycie pozycji przedsiębiorstwa uznawanego globalnie. Aspirujemy do osiągnięcia miana pracodawcy, dostawcy i partnera biznesowego pierwszego wyboru. Konsekwentnie budujemy godną zaufania markę, do której ludzie chcą wracać. Naszym najważniejszym zasobem jest kapitał ludzki, inwestujemy w wiedzę i rozwój naszych pracowników, aby w pełni wykorzystać ich potencjał i talenty. Wspólnymi siłami kreujemy rynek opakowań, który zapewnia naszym klientom najwyższe korzyści, przy najmniejszym negatywnym wpływie na środowisko. Wprowadzamy na rynek opakowania pochodzące z recyklingu, nadające się ponownego przetworzenia, a także budujemy świadomość ekologiczną wśród konsumentów. Jesteśmy importerem i dystrybutorem najwyższej jakości materiałów opakowaniowych. Wiele lat obecności na rynku, umożliwiło nam nawiązanie długotrwałych relacji biznesowych z najlepszymi dostawcami. Dzięki tym kontaktom, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów, w bardzo konkurencyjnych cenach.

 

Sklep stacjonarny w Gdyni

Szukasz sprawdzonego dostawcy kartonów, folii bąbelkowej, folii stretch lub innych produktów do pakowania przesyłek na terenie Trójmiasta? Zaopatrujemy firmy z Gdyni, Sopotu, Gdańska i okolic. Prowadzimy również sklep stacjonarny w siedzibie naszej firmy (Gdynia, ul. Chwarznieńska 91B). Możesz złożyć zamówienie za pośrednictwem sklepu internetowego z opcją odbioru osobistego lub przyjechać do nas i złożyć zamówienie na miejscu.

 

Zapraszamy do współpracy!

IronPack Sp. z o.o. Sp.K.
ul. Chwarznieńska 91B
81-602 Gdynia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl