Poznaj nas

 

Witaj w sklepie Ironpack!

Nasza firma kładzie ogromny nacisk na zapewnienie zadowolenia naszych klientów. Codziennie podejmujemy wszelkie działania, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Obsługujemy zarówno klientów krajowych, jak i zagranicznych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, jesteśmy uznawani za niezawodnego i solidnego partnera biznesowego w sektorze opakowań dla e-commerce. Jako ceniony importer i dystrybutor, dostarczamy produkty najwyższej jakości, spełniające wymagania naszych klientów. Nasz profesjonalizm umożliwia nam skuteczną realizację zamówień oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na rynek.
 

Dlaczego my?

Firma Ironpack jest efektem rodzinnego, 3-pokoleniowego doświadczenia w branży opakowań. Po latach sprzedaży na platformach e-commerce, postanowiliśmy od 2021 roku założyć własny sklep internetowy i utworzyć własną markę. Naszą wizją jest umocnienie wiodącej pozycji na rodzimym rynku i zdobycie uznania na arenie globalnej. Pragniemy być dostawcą i partnerem biznesowym pierwszego wyboru. Budujemy godną zaufania markę, do której klienci chcą wracać.

Nasz najcenniejszy zasób to zespół. Inwestujemy w wiedzę i rozwój naszych pracowników, aby w pełni wykorzystać ich potencjał i talenty. Wspólnie tworzymy rynek opakowań, który zapewnia naszym klientom maksymalne korzyści przy minimalnym wpływie na środowisko. Wprowadzamy na rynek opakowania z recyklingu, nadające się do ponownego przetworzenia jako odpowiedź na kryzys klimatyczny.

Jesteśmy wiodącym importerem i dystrybutorem najwyższej jakości materiałów opakowaniowych. Nawiązujemy długotrwałe relacje biznesowe z kontrahentami oraz partnerami. Naszym klientom gwarantujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, dostępne zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej.


Ironpack - Opakowania z myślą o e-commerce.

Poszukujesz solidnego dostawcy etykiet termicznych, woreczków strunowych, foliopaków, przylg kurierskich lub innych artykułów do pakowania przesyłek? Jesteśmy dostawcą, który zaopatruje własnym transportem firmy z Gdyni, Sopotu, Gdańska i okolic. Nasza baza klientów obejmuje całą Polskę oraz Europę, stale poszerzając nasze horyzonty. Dodatkowo, prowadzimy sklep stacjonarny w naszej siedzibie w Gdyni, przy ulicy Chwarznieńskiej 91B. Masz możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem naszego sklepu internetowego z opcją dostawy, odbioru osobistego lub odwiedzenia nas bezpośrednio i złożenia zamówienia na miejscu.

 

Zapraszamy do współpracy!

IronPack Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Chwarznieńska 91B
81-602 Gdynia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl