Papier pakowy (biały lub brązowy) to wszechstronny materiał stosowany na wiele sposobów. Jest produktem niezwykle uniwersalnym, wykorzystywanym do pakowania żywności, kwiatów, prezentów, ceramiki czy mebli. Swoje zastosowanie znajdzie również jako produkt do zabezpieczenia powierzchni podczas remontów. Na skalę przemysłową wykorzystywany jest do wytwarzania kopert i toreb papierowych. Papieru pakowego możesz użyć do owijania produktów przed włożeniem ich do kartonu, lub jako wypełniacza pustych przestrzeni w paczkach. Papier pakowy jest produktem ekologicznym i podlega recyklingowi. Dysponujemy papierem o różnych gramaturach.

Biały papier pakowy (półpergamin) to tańsza i bardziej ekologiczna alternatywa pakowania żywności. Półpergamin świetnie sprawdza się w przemyśle spożywczo-gastronomicznym. Przedłuży żywotność zapakowanej w niego wędliny. Pakując swoje produkty spożywcze (ryby, szynkę, ser) w papier pakowy unikniesz dodatkowych kosztów związanych z zakupem drożejących foliówek.

Papier półpergamin do wykrojów krawieckich. Pomimo możliwości tworzenia cyfrowych form krawieckich, wielu miłośników maszyn do szycia nadal korzysta z ręcznego rysowania wykrojów. Na półpergaminie z łatwością można odrysowywać swoje wykroje i projekty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl